Kalisz. Przed nami XXI Piknik Militarny

i

Autor: mraj zdj. archiwalne

PIKNIK MILITARNY

Kalisz. Przed nami XXI Piknik Militarny

2023-06-23 7:52

Miłośnicy militariów szykujcie się. W najbliższy weekend (24-25 czerwca) w Kaliszu odbędzie się XXI piknik militarny. Impreza odbędzie się przy ul. Zielonej.

Muzeum Techniki i Uzbrojenia Wojskowego w Kaliszu zaprasza na XXI Piknik Militarny. W programie m.in. wystawa sprzętu wojskowego czy pokazy demolki samochodów osobowych przez pojazdy pancerne. To nie jedyne atrakcje, jakie przygotowano.

Wystawa pojazdów, które są w naszej kolekcji, będzie możliwość przejazdu niektórymi z nich. Będą dwa czołgi Leopard, ale dwa różne modele. Będzie można zobaczyć różnice jakie są w dwóch generacjach, w tej starszej i tej najnowszej. Będzie można porozmawiać z przedstawicielami różnych jednostek – mówi Bartłomiej Kubik, jeden z przedstawicieli organizatorów

Piknik rozpocznie się w sobotę o 14.00 i potrwa do 19.00. W niedzielę organizatorzy zapraszają od 10.00 do 17.00.

Kalisz. Przed nami XXI Piknik Militarny

i

Autor: organizatorzy

QUIZ. Polskie wakacyjne potwory i inne stwory! Pamiętasz te szokujące historie?

Pytanie 1 z 10
Podczas wakacji 2018 nawet detektyw Rutkowski poszukiwał ogromnego pytona tygrysiego nad Wisłą, ale gad do dziś jest nieuchwytny. Jakie były ślady obecności stwora pod Warszawą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE