policja

i

Autor: BŹ

policja

Kalisz. Policyjny pościg za uciekącym volkswagenem. Co tam się stało?

2024-04-16 19:01

To miało być zwykłe zatrzymanie do kontroli...skończyło się policyjnym pościgiem, porzuceniem auta i ucieczką kierowcy oraz pasażera. Sceny jak z filmu rozegrały się we wtorkowe popołudnie w Kaliszu. Policja cały czas prowadzi w tej sprawie czynności.

Wszystko wydarzyło się bardzo szybko. I było bardzo niebezpiecznie, bo uciekający przed policją kierowca łamał wszystkie przepisy.

Zaczęło się od tego, że osobowy volkswagen nie zatrzymał się do policyjnej kontroli.

Policjanci natychmiast ruszyli w pościg. Kierowca łamał przepisy ruchu drogowego, m.in. wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, wjeżdżał również na chodnik oraz doprowadził do kolizji z innym pojazdem. Lekkomyślne zachowanie kierowcy na drodze stanowiło zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Ostatecznie kierowca porzucił swój pojazd i wspólnie z pasażerem podjęli próbę pieszej ucieczki. Jeden z mężczyzn został w pieszym pościgu zatrzymany przez policjantów - informuje Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Kryminalni nie podają szczegółów akcji, nie informują też czy zatrzymany mężczyzna pasażer czy kierowca volkswagena. Trwają czynności w tej sprawie.

QUIZ. Przyjrzyj się dobrze. To, co zobaczysz zdradzi, czy jesteś lubiany i można Ci zaufać. Test obrazkowy

Pytanie 1 z 7
Co widzisz na tym obrazku?
Przyjrzyj się dokładnie. To, co ujrzysz wyjawi, czy masz wyjątkową osobowość. Tylko wybrańcy są w stanie dostrzec ten szczegół. Test obrazkowy