ręczna

i

Autor: Enegra MKS Kalisz/fb

piłka ręczna

Kalisz. Największa handballowa impreza w Polsce już od 3 maja w Kaliszu!

2024-04-30 10:34

Trzy dni, sześć meczów i osiem najlepszych drużyn w Polsce – tak będzie wyglądać Turniej Final Four ORLEN Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn 2024, który odbędzie się w Kaliszu w hali Arena. Zmagania i świetne sportowe widowisko już za chwilę - od 3 do 5 maja. Medialnym partnerem wydarzenia jest Radio Eska.

To będzie największe handballowe wydarzenie sportowe w Polsce od początku tego roku. Najlepsze drużyny walczyć będą o Puchar Polski w Piłce Ręcznej. Final Four Kalisz 2024 - rusza już w piątek 3 maja. Zwycięzców poznamy w niedzielę.

W rywalizacji kobiet tytułu bronić będzie drużyna KGHM MKS Zagłębia Lubin. Ale na puchar apetyt mają także: MKS FunFloor Lublin, Młyny Stoisław Koszalin i KPR Gminy Kobierzyce.Wśród panów o trzeci puchar z rzędu walczyć będzie Orlen Wisła Płock, ale szyki chcą im popsuć i wyrwać puchar: Industria Kielce, Energa Wybrzeże Gdańsk i KGHM Chrobry Głogów.

3 maja swoje półfinały rozegrają panie, natomiast 4 maja rywalizację rozpoczną panowie. 5 maja odbędą się dwa finały. O godz. 14.15 zmierzą się dwie najlepsze drużyny kobiece, natomiast rywalizację zwieńczy zaplanowany na godz. 20.15 finał mężczyzn.

Bilety są całodniowe. Na 3 i 4 maja, kiedy będą rozgrywane półfinały kosztują po 50 złotych natomiast na niedzielę 5 maja, więc czas rozgrywania finałów 100 zł.  Bilety można kupić poprzez stronę KupBilet.pl oraz stacjonarnie w biurze klubu przy ul. Wyszyńskiego od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 18.00 - powiedział nam Marcin Woźniak, rzecznik prasowy Energii MKSu Kalisz, gospodarza turnieju.

energa mks kalisz

i

Autor: Enegra MKS Kalisz

Medialnym partnerem Final Four ORLEN Pucharu Polski jest Radio Eska.

Jaki sport powinieneś uprawiać?

Pytanie 1 z 7
Kto jest Twoim ulubionym polskim sportowcem?