Kaliska Rada Kobiet zakończyła pierwszą kadencję swojej działalności

i

Autor: Kaliska Rada Kobiet/fb

SPOŁECZNE

Kaliska Rada Kobiet zakończyła pierwszą kadencję swojej działalności

2024-06-24 11:35

Właśnie zakończyła się pierwsza kadencja działającej od 2021 roku Kaliskiej Rady Kobiet. W tym czasie odbyło się wiele spotkań i rozmów, a także plebiscyt Kaliszanki Roku.

Kaliska Rada Kobiet została powołana w kwietniu 2021 roku i pierwotnie w obecnym składzie miała działać przez dwa lata. Jednak ze względu na pandemię, która uniemożliwiła realizację wszystkich zaplanowanych przez członkinie projektów, na ich wniosek prezydent przedłużył kadencję na rok. W tym czasie odbyło się wiele spotkań i rozmów.

O zdrowiu, o macierzyństwie, o zdrowiu intymnym, o karierze zawodowej w różnych branżach o urodzie, sporcie, polityce i o wielu jeszcze innych sprawach rozmawiałyśmy podczas spotkań i wieczorów kobiet organizowanych przez kaliską radę kobiet. Przez minione lata promowałyśmy artystki i przedsiębiorczynie z Kalisza. Nagradzałyśmy kobiety, których zasługi są wyjątkowe w naszym mieście - mówi Iwona Cieślak, z Kaliskiej Rady Kobiet. 

Kaliska Rada Kobiet trzykrotnie zorganizowała plebiscyt Kaliszanki Roku. Tytuły otrzymały: wieloletnia skarbniczka Urzędu Miasta Kalisza Irena Sawicka, adwokatka Karolina Skrzypczyńska i kajakarka Marta Walczykiewicz. Kolejna kadencja powinna rozpocząć się jesienią.

Dokończ piosenki Dawida Podsiadły i sprawdź czy jesteś mistrzem

Pytanie 1 z 9
"Chyba po drodze minę stary, znajomy brzeg..."