Kaliscy szczypiorniści przegrali inauguracyjny mecz

Autor: Energa MKS Kalisz

PIŁKA RĘCZNA

2023-08-31 9:11

To nie był udany początek sezonu ORLEN Superligi dla kaliskich szczypiornistów. Drużyna z Kalisza na wyjeździe zmierzyła się Gwardią Opole. Gospodarze okazali się lepsi wygrywając 25:19.

30 sierpnia rozpoczął się nowy sezon ORLEN Superligi piłkarzy ręcznych. Pierwszy mecz kaliscy szczypiorniści rozegrali na wyjeździe z drużyną z Opola. Już po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 15:9. Druga połowa spotkania była bardziej wyrównana, ale to jednak Gwardia utrzymała przewagę z pierwszej części meczu. Drużyna z Kalisza przegrała z Gwardią Opole 19:25.

Szansa na zdobycie kolejnych punktów już w najbliższą sobotę, 2 września. W ramach 2. serii spotkań ORLEN Superligi kaliscy szczypiorniści na własnym boisku zmierzą się z drużyną MMTS Kwidzyn. Początek sobotniego meczu o 16.00 w Arenie Kalisz.

Sport w PRL. czy pamiętasz te sukcesy? To QUIZ dla prawdziwych mistrzów!

1. Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn zdobyła srebrne medale (3. miejsce) na mistrzostw świata w latach: