wolontariat multi art kalisz

i

Autor: fot. Multi Art Festiwal, Facebook Wolontariusze Multi.Artu w Kaliszu

kultura

Festiwal od kuchni. Wolontariusze MAF poszukiwani!

2023-07-06 10:30

Wszystkie ręce na pokład! Ekipa Multi Art Festiwalu szuka wolontariuszy, którzy zechą współtworzyć siedemnastą już edycję tego wydarzenia. - Przejdź na multiartową stronę mocy i sprawdź, jak działa festiwal od kuchni – zachęcają organizatorzy.

Roboty jest sporo, ale to też duża przyjemność. Wolontariusze od lat wspierają Multi Art Festiwal. Czym się zajmują?

- Jest bardzo dynamicznie. Pomagają nam w takich organizacyjno-logistycznych sytuacjach, od zaplecza. Przygotowują infrastrukturę, są przewodnikami dla naszych gości i artystów, pomagają przy warsztatach i promocji, prowadzą stoisko informacyjne. Ich pomoc jest nieoceniona

- mówi Ewelina Knajdek-Marcinkowska z Multi Artu.

Wolontariuszem na Multi Arcie zostać może każdy, kto skończył 16 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna. Nie ma górnej granicy wieku – wystarczy mieć wolny czas i chęci do działania. Najlepiej skontaktować się z Multi Artem poprzez ich fanpage na Facebooku. Można też zgłosić się osobiście do Domu Sąsiedzkiego przy Podgórzu.

Multi Art Festiwal 2023. Kiedy kolejna edycja?

17. Multi Art Festiwal rusza 31 sierpnia i potrwa do 3 września. Sercem MAF jest skwer Rozmarek w Kaliszu – to tutaj odbędą się warsztaty i koncerty. Zagrają m.in. Lordofon oraz Fisz Emade Tworzywo. W planach jest także slam poetycki i wiele innych wydarzeń. Będziemy was o nich informować – radio Eska jest patronem medialnym Multi Art Festiwalu.