akcja charytatywna

Dziennikarze "pierniczyli". W ważnym celu! [ZOBACZ,POSŁUCHAJ]

2023-12-01 8:37

To chyba JEDYNE takie wspólne pieczenie pierników w Polsce! Po raz kolejny dziennikarze z Kalisza i Ostrowa spotkali się, by upiec świąteczne przysmaki, które potem sprzedawane i licytowane będą podczas charytatywnej Wigilii na Kaliskim Rynku.

Choinki, aniołki, gwiazdki, renifery i nie tylko. To było wielkie "dziennikarskie pierniczenie".

Redaktorzy z Kalisza i Ostrowa połączyli siły i przygotowali ponad 260 świątecznych pierników, które będzie można nabyć podczas Wigilii na Kaliskim Rynku.

To jest coś fantastycznego. Świetna zabawa! Znakomita atmosfera. Ważne jest to, CO robimy - bo pierniki będą sprzedawane i licytowane na rzecz chorych dzieci i dorosłych. Ale ważne jest także to, że robimy TO RAZEM. Wiadomo, na co dzień, trochę ze sobą rywalizujemy, ale po pracy - no właśnie - umiemy się spotkać, pięknie spędzić czas. Wiemy, że są miasta, które nam trochę tej dziennikarskiej integracji zazdroszczą - mówią jednym głosem dziennikarze.

Dziennikarze "pierniczyli"! W ważnym celu!

Łącznie dziennikarze upiekli i przyozdobili ponad 260 pierników.

Jak wyglądają i jak smakują - będziecie mogli sprawdzić już 9 i 10 grudnia w Kaliszu, podczas charytatywnej wigilii. Pod warunkiem, że coś wrzucicie do wigilijnej puszki.

Medialnym partnerem Wigilii na Kaliskim Rynku jest Radio ESKA!

Co drugi Polak nie zna znaczenia tych słów. A ty?

Pytanie 1 z 12
Wiele osób błędnie używa słowa "bynajmniej". W którym z poniższych przykładów zostało użyte poprawnie?
Bynajmniej