Czacha 2021

i

Autor: fot. Unsplash, ilustracyjne

„Czacha 2021”. Zgłoszenia zespołów do 15 lipca

2021-07-07 12:00

Jeszcze przez tydzień można zgłaszać się do Kaliskich Prezentacji Zespołów Muzycznych „Czacha 2021”. To okazja dla muzyków z Kalisza i okolic na pokazanie się przed szeroką publicznością. Przegląd odbędzie się 6 sierpnia w amfiteatrze kaliskiego Parku Przyjaźni.

W przeglądzie mogą wziąć udział zespoły i soliści grający rocka, punka, metal, reggae, funky, bluesa, grunge itp. Prezentacje mają formułę otwartą, a uczestnicy mają być amatorami, tzn. nie mają aktualnie podpisanej umowy z wytwórnią płytową.

Laureaci otrzymają nagrody ufundowane przez sponsorów i nagrodę publiczności – statuetkę „Czacha 2021”.

Na razie organizatorzy czekają na zgłoszenia. – Kartę zgłoszenia można przesłać pocztą elektroniczną na adres: wksit@um.kalisz.pl, pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora: Wydział Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta, ul. Kościuszki 1a, 62-800 Kalisz, pokój 317 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.07.2021

– informuje Urząd Miasta Kalisza.

Kartę zgłoszenia i regulamin przeglądu znajdziecie na stronach miasta: Kaliskie Prezentacje Zespołów Muzycznych "CZACHA – 2021".

Listę artystów zakwalifikowanych do przeglądu poznamy 25 lipca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE