bm

i

Autor: fb BM STAL

Sport

BM STAL brązowym medalistą Mistrzostw Polski

2023-06-07 10:34

Brązowy medalista Mistrzostw Polski. BM STAL Ostrów zdobywa 3 miejsce w rozgrywkach play off., pokonując ostatecznie Legię Warszawa. Po niezwykle trudnym początku i aż 9-punktowej przewadze przeciwnika, Stalówce udało się wynik wyrównać. W tym spotkaniu ostrowianie co prawda przegrali z Legią Warszawa 85:88, ale w dwumeczu byli lepsi o dziewięć punktów.

Wygrywamy rywalizację, możemy się cieszyć z 3 miejsca i tylko to się liczy - mówi Damian Kulig, kapitan drużyny. Kończymy sezon zwycięstwem i możemy się cieszyć. Wiadomo, że mieliśmy apetyt na więcej, ale nie wszystko wyszło. Jednak jesteśmy na podium, razem jako dobra, zgrana drużyna więc świętujemy sukces. Myślę, że sztab wykonał naprawdę dobrą robotę zatrudniając akurat takich zawodników. Dobrze się dobraliśmy charakterologicznie, jest chemia na parkiecie, bo są ludzie, którzy chcą coś udowodnić, osiągnąć więcej. Byliśmy w tym sezonie dobrą drużyną i możemy sezon uznać za udany. 

bm

i

Autor: fb BM STAL

Zwycięstwo ma szczególny smak dla Mateusza Zębskiego, ostrowianina, który mówi: Dla mnie ten brąz jest jak złoto. To zwycięstwo jest czymś specjalnym, bo jestem z Ostrowa. Jak stąd wyjeżdżałem nie było dla mnie miejsca, musiałem udowodnić swoją wartość. Parę dobrych lat zajęło, żeby móc tu wrócić i stać się częścią tej drużyny. Dla mnie ma to szczególne znaczenie i bardzo się cieszę.

bm

i

Autor: fb BM STAL

Partnerem medialnym BM STAL jest Radio Eska.

bm

i

Autor: fb BM STAL
Źródło: BM STAL brązowym medalistą Mistrzostw Polski