kamera

i

Autor: pixabay.pl

Będą kręcić serial - będą utrudnienia w ruchu w okolicach więzienia w Kaliszu

2024-01-15 10:24

Uwaga kierowcy - będą utrudnienia w ruchu w okolicach więzienia w Kaliszu. Jak informuje kaliski Zarząd Dróg Miejskich głównie na ulicy Winiarskiej obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu. To dlatego, że kaliskie więzienie znów posłuży filmowcom jako plan zdjęciowy do realizacji kolejnego serialu.

Od 18 stycznia do 6 lutego w okolicach kaliskiego więzienia kierowcy będą musieli szczególnie uważać. Kolejna ekipa filmowa będzie tu kręcić zdjęcia do serialu. Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu obowiązywać będzie zakaz parkowania aut na odcinku ulicy Winiarskiej. Konkretnie od Warszawskiej do Więziennej. Czasowo blokowany będzie tu też ruch.

18 – 20 stycznia (czwartek-sobota) – ul. Winiarska

  • na ul. Winiarskiej (na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Więziennej) obowiązywał będzie obustronny zakaz parkowania pojazdów,
  • w trakcie realizacji zdjęć wystąpią krótkotrwałe wstrzymania ruchu kołowego w godz. 06:00 – 22:00. W przerwach w kręceniu ujęć możliwy będzie dojazd mieszkańców do okolicznych posesji.

30-31 stycznia (wtorek-środa) – ul. Więzienna i ul. Winiarska

  • na ul. Winiarskiej (na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Więziennej) oraz na ul. Więziennej obowiązywał będzie obustronny zakaz parkowania pojazdów,
  • w trakcie realizacji zdjęć wystąpią krótkotrwałe wstrzymania ruchu kołowego w godz. 13:00 – 23:00. W przerwach w kręceniu ujęć możliwy będzie dojazd mieszkańców do okolicznych posesji.

5-6 lutego (poniedziałek-wtorek) – ul. Więzienna

  • na ul. Więziennej obowiązywał będzie obustronny zakaz parkowania pojazdów,
  • wyłączona zostanie możliwość wjazdu w ul. Więzienną od strony ul. Łódzkiej,
  • w trakcie realizacji zdjęć wystąpią krótkotrwałe wstrzymania ruchu kołowego od godz. 12:00 5 lutego do godz. 4:00 6 lutego. W przerwach w kręceniu ujęć możliwy będzie dojazd mieszkańców do okolicznych posesji – wyłącznie od strony ul. Winiarskiej.

W dniach od 17 stycznia do 9 lutego br. na ul. Winiarskiej (na wysokości więzienia) obie zatoki postojowe dostępne będą wyłącznie dla pojazdów ekipy filmowej.

Sonda
Lubisz filmy romantyczne?