alpiniści

i

Autor: Alpiniści dla WOŚP/Fb

Społeczne

Alpiniści na ścianach kaliskiego "Okrąglaka" - będą rozbawiać pacjentów i zbierać pieniądze dla WOŚP

2024-01-15 8:26

Spuszczeni na linach i przebrani za superbohaterów będą rozbawiać małych pacjentów. Już w najbliższą środę (17.01) alpiniści przebrani za Batmana czy Spidermana umyją okna oddziału dziecięcego kaliskiego szpitala. To wszystko w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już w najbliższą środę (17.01) alpiniści przebrani w stroje superbohaterów albo postaci z bajek umyją okna szpitalnego oddziału dziecięcego w Kaliszu. Jak sami mówią - ta akcja ma wywołać uśmiech i choć na chwilę sprawić, by mali pacjenci zapomnieli o chorobie.

Jak co roku z okazji Finału WOŚP jako pracownicy branży wysokościowej zbieramy się! Niczym super-bohaterowie, zjeżdżamy do okien szpitali dziecięcych i sprawiamy radość młodym pacjentom i nie tylko - też możemy poczuć się młodzi. Ale jesteśmy jedynie dodatkiem. Będą z nami Druhny i Druhowie OSP wraz ze sprzętem i potężnymi maszynami które będzie można zobaczyć od 10:30 i kilka niespodziewanych atrakcji. Szukajcie nas już od 8:00 na terenie szpitala - informują alpiniści. 

Wspinacze taką akcję w ramach WOŚP będą prowadzić po raz 4. W ciągu tych kilku lat udało im się przekazać orkiestrze Owsiaka ponad 55 tys. zł. W tym roku alpiniści pojawią się w prawie 30 miastach w Polsce. 

alpiniści

i

Autor: Szpital w Kaliszu/Fb
Sonda
Czy wesprzesz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?