#AktywujemySzałe- Gramy dla Jagódki! Festyn charytatywny już w sobotę!

i

Autor: organizatorzy, mat.prasowe

#AktywujemySzałe- Gramy dla Jagódki! Festyn charytatywny już w sobotę!

2021-08-24 10:30

#AktywujemySzałe – Gramy dla Jagódki! Pod takim hasłem odbędzie się festyn charytatywny dla niespełna rocznej Jagody spod Kalisza, która choruje na SMA. Na leczenie dziewczynki potrzeba ponad 9 milionów złotych! Pomóc będzie można już w najbliższą sobotę, 28 sierpnia, zaglądając na Szałe, gdzie odbędzie się impreza charytatywna.

28 sierpnia (sobota) warto wybrać się na Szałe. Bo tam odbędzie się festyn charytatywny #AktywujemySzałe – Gramy dla Jagódki! podczas, którego zbierane będą pieniądze na leczenie 11-miesięcznej Jagody, która choruje na SMA. Na jej leczenie potrzeba ponad 9 milionów złotych. Uczestnicy mogą liczyć na moc atrakcji! Każdy znajdzie coś dla siebie.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do 22.00. W trakcie wydarzenia odbędą się koncerty, wystąpią Rui Carlos Ferreira (Bad Boys Blue), Lord, Orkiestra dęta. Odbędzie się także mecz piłki siatkowej Wenezuela vs. Opatówek. Na młodszych uczestników czekają dmuchańce, przejażdżki kucykiem, bryczką, zabawy z alpakami, duże bańki mydlane, malowanie buziek i zabawy z animatorami. Nie zabraknie także smakołyków przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich.W trakcie festynu odbędą się liczne licytacje.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Bread of Life, Gmina Opatówek i Fundacja Pomaganie jest trendy.